Сучасне виховання дитини в 21 столітті

Поделиться (Share)

Сучасне виховання дитини в 21 столітті а також чи треба вивчати англійську мову як іноземну

 

Шановні батьки, сьогоднішня стаття від Рівер центру саме для вас. Поговоримо про сучасні принципи виховання дітей, які з неймовірною швидкістю міняються щодня. Без сумнівів кожен з батьків бажає для своєї дитини найкращого. Але інколи наші щирі наміри та нажаль застарілий досвід не дають підготувати дитину до сучасного життя. Постає питання чому необхідно міняти підхід до навчання?

 

Соціологи заявляють, що в найближчий час (10 -15 років) зникнуть майже 20% існуючих професій. Ту чи іншу роботу будуть виконувати роботи. Є навіть спеціальні сервіси з допомогою, яких можна побачити чи знаходиться ваша професія в зоні ризику. Але сьогодні не про це, а про те як і чому навчити дитину.

 

По-перше, необхідно донести малечі, що модель, де люди ходять до школи (університету) протягом перших 20 років життя і наступні 40-50 років працюють по отриманій професії, давно вже порушена. Тобто необхідно донести, що розвиватися та вдосконалюватися необхідно протягом всього життя!

 

По-друге, необхідно розвивати та вчити, саме те, що подобається дитині. Сьогодні на перший план виходить «горизонтальна кар’єра». Тобто не тоді коли ви йдете по кар’єрі вгору, а просто займаєтесь тим, що подобається. Наприклад, робите ручної роботи ляльки або вирощувати квіти. А завдяки Інтернету попит на ваші роботи та вироби може збільшуватися щодня і жоден робот не вкладе стільки тепла та душі як людина. Якщо навчитися робити свою справу дуже гарно, то туристи або інші іноземці захочуть купити через Інтернет продукт вашої праці. В цьому випадку знання іноземної мови буде вам в нагоді.

 

По-третє, необхідно розвивати в дитині бачення життєвих можливостей та перспектив. Читати багато та знаходити нові тенденції, які набувають популярності. Для цього бажано також знати англійську мову, наприклад, щоб слідкувати за новинами та подіями в світі. Адже ніхто не буде заперечувати, що в світі набагато більше людей використовуюсь англійську мову для написання наукових статей, рекомендацій, посібників і тому подібних записів. Тому знати англійську мову необхідно для того, щоб мати перевагу над іншими, та мати більше шансів бути першим.

 

Тепер передостанній принцип – це навчити дитину вміти працювати в команді. Сьогодні в комерційних організаціях не ставлять для кожного окрему задачу, а ставлять її для команди. І тут важливо не тільки вирішувати питання та проблеми, а й створити творчу атмосферу та давати колегам емоційний відгук.

 

І ось тепер вже останній принцип та остання рекомендація, знання іноземних мов. Добре це чи погано, вирішувати буде кожен сам для себе, але з кожним днем кордони між державами та націями зникають завдяки частим подорожам та пересуванням значних мас людей. Інтернет та його вже невід’ємна частина – соціальні мережі – допомагають у значній мірі комунікаціям між людьми різний країн та національностей. Спілкування проходить часто за допомогою міжнародних іноземних мов. Переважна більшість з них використовує англійську мову чи німецьку, наприклад. Глобалізація веде до того, що гігантські міжнародні компанії інвестують в Україну та відкривають дочірні компанії в нашій країні. І для того, щоб працювати одній з таких компаній, знати англійську мову чи німецьку чи мову країн розвинутого Сходу не просто бажано, це є невід’ємною умовою сучасного світу.

 

Бажаємо успіхів батькам та їх дітям, як в обранні майбутніх професій так і в процесі становлення всебічно-розвиненої молодої людини майбутнього.

 

Автори статті:
Гісматулін Ренат – Методист центру іноземних мов
Пахота Наталія – Автор статей, переклач на українську мову та адаптація

 

Share Button

Добавить комментарий