СтатьиЭкстра

Де взяти час на освіту та саморозвиток?

Опубликовано
Поделиться (Share)

Сьогодні існує величезна кількість безкоштовних курсів і можливостей для освіти. Але ми досить часто відкладаємо вивчення іноземної мови, вступ до закладів вищої освіти або заняття спортом на невизначений період (ось, завтра або ще краще почну з понеділка…). Але життєва практика показує, що цей час ніколи не настане. Єдине, що залишається – це шукати можливість прямо зараз. Навіть коли часу, як здається, на це зовсім немає. Наприклад, почати з правила «15 хвилин на саморозвиток». Трішки – це вже чудово!

Великі зміни починаються з малого

Здавалося б, щоб розпочати вивчення іноземної мови, потрібно дуже багато часу, а це недоступна розкіш в наші дні. Але для цього можна почати з 15 хвилин кожен день. На перерві між парами або роботою, в транспорті або перед сном.

Які будуть результати? Це насамперед допоможе подолати лінь та поступово досягати свої цілей!

Оберіть ваш оптимальний біоритм

Де ж знайти ці 15 хвилин? Спочатку визначте, в який час ви найбільш активні – з самого ранку або пізньої ночі. Саме в підходящий період почніть свій 15-хвилинний план.

Поставте перед собою цілі

Дуже важко якщо у вас немає конкретної цілі почати вивчення іноземної мови як і будь-чого іншого. Поставте перед собою мету та крайній термін досягнення вашої мети.

Поєднуйте розум та активність

Навіть якщо на роботі у вас немає можливості зробити перерву або відволіктися від процесу, зверніть увагу на час, коли ви добираєтеся до офісу або додому. Чому б не поєднати поїздку в метро або автобусі з невеликим освітнім заняттям?

Проаналізуйте, чим ви займаєтеся у вільний час після трудового дня. Поринаєте в соціальні мережі або дивитеся TV? Якщо ви не готові відмовитися від звичок (хоча насправді ваш мозок не відпочиває під час цих занять), скоротіть час, присвятивши останні 15-30 хвилин корисній справі.

Оберіть найкращий для себе метод

Вчіть так, щоб вам це приносило задоволення. Читайте, вирішуйте завдання або дивіться фільми/мультфільми. Якщо ви терпіти не можете напам’ять вчити нові слова, вчіть фрази з улюблених книг, пісень або фільмів.

Всього 15 хвилин на саморозвиток в день зможуть змінити життя!. Варто лише почати і вже сьогодні!!!

Share Button

Добавить комментарий