Корисні Лайфхаки: як швидко вивчити англійські слова

Поделиться (Share)

        Чи бувало таке, що ви вчите набір нових слів англійською мовою, повторюєте їх кілька разів, слухаєте транскрипцію і дивитесь приклади вживання, але коли потрібно згадати це слово через певний період часу – воно не спливає в голові моментально? Це дуже розповсюджена проблема, з якою зіштовхуються багато тих, хто вивчає іноземну мову.

         Тому сьогодні поділимося деякими секретами, як правильно вчити і легко запам’ятовувати англійські слова.

         Існують різні способи вивчення слів, які підходять для різного типу людей з різною пам’яттю та особливостями.

         Одним із таких способів є вивчення англійських слів за допомогою карток.

Картки

Изучаем английский язык. Английские карточки для 2 класса. Часть 4.

         Метод запам’ятовування нових слів за картками використовується вже давно, але своєї актуальності він не втрачає.

         Це зручно і доступно кожному. Сенс простий: на одній стороні картки ви пишіть слово по-англійськи, а на іншій – переклад. Ви можете зробити картки самостійно тільки з тієї лексикою, що вам потрібна, або використовувати готові тематичні набори.

         Для кращого ефекту вибирайте картки з картинками. Візуально ми запам’ятовуємо інформацію куди легше, і в майбутньому слово швидко прийде в голову, якщо ви просто згадайте картинку.

         Сьогодні замість звичайних паперових карток з’явилося багато мобільних додатків і веб-тренажерів для запам’ятовування. Досить завантажити додаток на свій смартфон. Так потрібні віртуальні картки завжди будуть під рукою. Додаток саме нагадає вам, які слова у вас вже вивчені, а які варто подивитися ще раз, і запропонує матеріал для повторення.

        Вивчення англійських слів за допомогою карток є зручним, доступним усім і насамперед дієвим. Розглянемо ще деякі способи вивчення іноземних слів в наступній статті.

Share Button

Добавить комментарий