ГлавнаяДля ВасСтатьи

Корисні зміни, які чекають на вас у процесі вивчення іноземної мови

Опубликовано
Поделиться (Share)

У наших статтях ми неодноразово наголошували, що знання іноземної мови дає дуже багато перспектив – це і кар’єрний ріст, зручність у спілкуванні під час подорожей, можливість імміграції, а також ви змінюєтесь в кращу сторону.

Виховання дисципліни
Треба пам’ятати, що вивчення англійської або іншої іноземної мови вимагає регулярності. Вивчення іноземної мови подібно тому, як ходити в спортзал або басейн, тобто іноземну мову потрібно вивчати постійно і регулярно. Якщо не будете цього робити – ви зійдете з дистанції.

Розвиток пам’яті
Пам’ять зберігає нам всі знання, які необхідні для плідної діяльність та успішного навчання. І навпаки – ваша пам’ять покращиться завдяки вивченню англійської або іншої іноземної мови, адже вам доведеться вивчити тисячі нових слів і фраз.

Систематизація інформації
Ефективне вивчення мови – це конструктор, який ви складаете для себе так, як вам зручніше. Важливо всю корисну інформацію (слова, граматику) правильно структурувати так, щоб вона допомогла вивчити мову швидко та ефективно. Для цього треба для себе знайти вчителя, з яким вам буде зручно навчатися і опановувати нові знання.

Розширюється кругозір
Вивчення англійской або іншої іноземної мови супровождуеться тренуванням та спілкуванням з носієм або носіями іноземної мови. Коли спілкуєтеся з носіями різних культур, ви робите для себе нові відкриття: те, що для вас раніше було очевидним та непорушним, може виявитися відносним, або навіть суперечливим.

Боротьба з деменцією
В додаток можна зазначити, що дослідження показують, що регулярні навантаження на мозок знижує ризик виникнення деменції або віддаляє її розвиток. Іноземна мова – це відмінне навантаження для мозку.

Така складна задача, як вивчення англійської або іншої іноземної мови, без сумніву, допоможе вам пізнати себе, свої переваги та недоліки. Головне мати бажання і дисциплінованість. Викладачі Центру іноземних мов Рівер з радістю допоможуть вам впоратись з цією складною, але цікавою задачею.

Всім успіхів у вивченні англійскої та інших іноземних мов!!!.

Ренат – Методист центру іноземних мов

Share Button

Добавить комментарий