Статьи

Розмовний клуб Рівер центру

Опубликовано
Поделиться (Share)

У багатьох з нас є перешкода, що не дає прийняти рішення щодо вивчення іноземної мови. Причиною цієї перешкоди зазвичай є відсутність у повсякденному житті постійної мовної практики. Можна вивчити теорію, підтягнути граматику, але практикувати розмовну англійську та активно використовувати її в повсякденному спілкуванні можна тільки в певному мовному середовищі. Чи можна створити таке середовище, не виїжджаючи за межі України? Насправді – немає нічого неможливого з командою River центра. У цій статті ми розкриємо важливість постійної мовної практики та ефективність розмовних клубів.

1.Постійна розмовна практика

Якщо ви займаєтеся з викладачем, то варто урізноманітнити уроки – на англійських розмовних клубах ви зустрінете людей з різними акцентами, темпами мови і іншими особливостями.

Якщо вам потрібно відпрацювати розмовні навички, записуйтеся до розмовного клубу Рівер центру вже сьогодні.

  1. Тренування основних вмінь

На таких зустрічах ви в першу чергу працюєте над вмінням говоріння (speaking) – наш носій мови Грегорі не дасть вам відпочити або відмовчатися. Також в клубі ви будете займатися аудіюванням (listening), намагаючись зрозуміти вимови та особливості різних людей. Також в живому спілкуванні зможете урізноманітнити свій словниковий запас (vocabulary), вивчаючи тематичну лексику в живому спілкуванні.

  1. Подолання мовного бар’єру

Багато студентів на своїх перших зустрічах хочуть тільки послухати інших. Згодом приходить розуміння, що всі учасники такі ж люди, які вивчають мову, ходять на роботу і виховують дітей, а ніякі не боги англійської. Так, при кожній наступній зустрічі в розмовному клубі River центру всі учасники поступово долають сором і починають говорити англійською.

  1. Зворотній зв’язок

Приймаючи участь в розмовному клубі ви матимете можливість дізнатися про актуальні висловлювання та сучасні граматичні конструкції.

  1. Різні думки

Спілкуючись з новими людьми, ви дізнаєтеся різні погляди на ті чи інші теми, тим самим розширюєте свій кругозір. Буде можливість вести дискусії та вчитися висловлювати переконливі аргументи.

  1. Оговорення актуальних тем

У розмовному клубі River центру розглядаються тільки актуальні та цікаві теми. Оскільки топіки, які ми звикли вчити в школі відверто кажучи застарілі та нажаль далекі від реального життя.

  1. Нові знайомства

Англійський розмовний клуб River центру дає шанс знайти однодумців, з якими можна практикувати мову не тільки на зустрічах, а навіть стоячи на бігових доріжках в фітнес-центрі або прогулюючись містом.

  1. Корисне та приємне проведення часу

Розмовний клуб River центру для багатьох стає свого роду хобі та приємним дозвіллям.

  1. Розмовний клуб, як доповнення до основних занять

Не варто прирівнювати розмовні клуби до повноцінного вивчення мови. Просто розмовляючи на різні теми, ви не освоїте мову. Потрібно окремо працювати над граматикою, вокабуляром, та читанням.Такі зустрічі можуть бути лише доповненням до освітнього процесу. Тут ви не вчитеся, а демонструєте раніше отримані знання і закріплюєте їх на практиці.

Команда River центру бажає всім сил та натхнення у вивченні іноземної мови!

Share Button

Добавить комментарий