ГлавнаяСтатьи

Знання англійської мови – це світ корисної інформації, розваг, вигідних покупок та цікавих знайомств

Опубликовано
Поделиться (Share)

1.Отримати доступ до нової інформації

Вивчивши англійську, ви перестанете залежати від думки копірайтерів, які вирішують, що перевести, а що – ні. Ви будете шукати інформацію, не обмежуючись мовними рамками, читати думки іноземних експертів, вивчати наукові дослідження та перевіряти закордонні новини. Чимало корисної інформації можна побачити в англомовних роликах у YouTube: від різноманітних фітнес вправ до кулінарних рецептів та гри на музичних інструментах.

2. Дивитися фільми в оригіналі

Ви нарешті зможете дізнатися, як насправді розмовляють ваші улюблені актори, почуєте їх унікальні інтонації. Швидше за все багато фільмів відкриються перед вами по-новому і вам захочеться переглянути всі улюблені картини і серіали – тепер без перекладу. Спочатку вам може бути складно розбирати англійську мову, оскільки вона буде швидкою, з особливим акцентом, сленговими словами і скороченнями. Дивитися фільми в оригіналі – це захоплюючий спосіб навчання, який одночасно поповнює ваш словниковий запас.

3. Більше отримувати від подорожей

Англійську мову розуміють практично по всій Європі, також в США, Канаді, Австралії, Індії, Пакистані, багатьох країнах Африки, а також в багатьох популярних серед туристів країнах. Англійською ви зможете швидше порозумітися, не боячись бути неправильно зрозумілим, без допомоги замовити їжу в ресторані, пояснити таксисту, куди вас відвезти, а також завести знайомство з туристами з різних країн та глибше поринути в культуру країни.

4. Розуміти, про що співають  в улюблених композиціях

 Коли ви навчитеся розуміти англійську мову на слух, вам відкриється сенс улюблених іноземних пісень. Одна справа – читати переклад на сайті, і зовсім інша – розуміти в процесі прослуховування J.

5. Більше заробляти

Як правило, іноземну мову потрібен програмістам і тестувальникам, фінансистам, HR-фахівців, топ-менеджерам. Якщо компанія вже працює із закордонними партнерами або збирається це робити в майбутньому, англійська може знадобитися всім її працівникам: від інженера до керівника.

Знання англійської разом з іншими професійними якостями може стати путівкою в закордонне представництво компанії або допоможе отримати роботу в іноземних гігантів на кшталт Google.

6. Розширити коло спілкування

Спілкуючись з іноземцями, ви дізнаєтеся багато нового про культуру і спосіб життя в різних країнах, а якщо коли-небудь зберетеся в подорож, друзі по листуванню покажуть вам справжню країну – далеко від туристичних маршрутів.

Ви можете познайомитися з іноземцями на спеціалізованих сайтах або через соціальні мережі, спілкуватися через листування або за допомогою дзвінків через Інтернет. Розмовляти за допомогою відеодзвінків корисно для освоєння мови і просто цікаво, але перший час вам може бути важко впоратися із соромом і страхом.

7. Поліпшити когнітивні функції

Вивчивши англійську мову, ви збільшите здатність утримати уваги, а також поліпшите пам’ять, що позитивно позначиться на навчанні та у роботі. У процесі навчання ви запам’ятовуєте правила і нові слова, що тренує ваш мозок і покращує його функції.

8. Купувати в іноземних інтернет-магазинах

В іноземних інтернет-магазинах ви знайдете величезний вибір товарів, багато з яких ніколи не з’являться в Україні. Крім того, купувати оригінальні брендові речі безпосередньо з США набагато вигідніше, навіть враховуючи витрати на доставку.

Звичайно, розібратися із замовленням можна і без знання мови, використовуючи наприклад перекладач Google. Однак, знаючи англійську, ви будете почувати себе більш впевнено, зможете прочитати опис та відгуки, дізнатися правила доставки і оплати, отримати консультацію у службі підтримки магазину.

9. Проходити онлайн-навчання іноземною мовою

Інтернет пропонує величезну кількість безкоштовних курсів англійською мовою від топових закордонних університетів. Економіка, політологія та бізнес,  історія та архітектура, медицина, інформатика і багато іншого – будь-який фахівець знайде кілька унікальних курсів, корисних для його сфери. Знання англійської мови відкриє вам доступ в світ навчальних матеріалів практично з будь-якої теми.

10. Вести блог англійською мовою

Якщо у вас є блог або ви давно хотіли його завести, володіння англійською мовою відкриє перед вами багато нових можливостей

По-перше, аудиторія англомовного блогу може бути набагато ширше, ніж україномовного блогу.

По-друге, такий блог дозволить вам не тільки писати англійською мовою, а й навчитися думати іноземною мовою.

В процесі написання статей англійською, ви зрозумієте, що самі думки в голові структуруються інакше, ніж якби ви писали українською. Це унікальний досвід, який варто пережити. Крім того, ведення блогу англійською – це можливість познайомитися та обмінятися думками з безліччю людей по всьому світу, а також показати всім (в тому числі потенційним роботодавцям), що ви прекрасно володієте англійською мовою.

Share Button

Добавить комментарий